Spolupráce

Prodej na dekids v rychlosti:-)

1. Vykupujeme všechno oblečení, které bylo zakoupeno na dekids (nové nebo preloved) a také další oděvy v perfektním stavu.

2. Přijímáme oděvy ve velikostech 50 - 116, boty ve velikostech 16 - 30. Preferujeme tyto udržitelné značky:

Gray Label, Tiny Cottons, Petit Bateau, Mini Rodini, The Simple Folk, Kindly, Facade, Tiny Trove, Bobo Choses, Birkenstock, BlaBla, Converse, Cyrillus, Diana  Enfant, Engel Natur, Green Cotton, Hvid, Hunter & Rose, Jacadi, Jamie Kay, Liewood, Maed for mini, Migno, Mini Boden, Miniature, Monkind, Mushie, Otganic Zoo, Patagonia, People wear organic, Phil & Phae, Polarn O. Pyret, Roe & Joe, Rylee & Cru, Sense Organics, Toms, Play Up, Name it, The Animal Observatory, Turtledove, Tumble 'n Dry, UGG, Veja, Vans, Wheat.
 
Dále také české značky: Šimido, Shark in the park, Mille, Elli Belli, Birdie..a další.
3. Pokud máte oblečení k prodeji, kontaktujte nás na email: info@dekids.cz. Minimální počet: 4ks.       
Do emailu pošlete následující informace: fotografie, značka, velikost a stav (nový s visačkou, nový bez visačky, velmi dobrý, dobrý). Prosím ujistěte se, že je oblečení v takovém stavu, že byste si ho sami koupili.
 
4. Budeme Vás kontaktovat s nabídkou
 
 
5. Pokud budete mít k prodeji 10 a více kusů, zabalte věci do krabice a požádejte nás o štítek na dopravu. Pro Prahu a okolí nabízíme vyzvednutí zdarma.
 
 
6. Jakmile věci obdržíme a zkontrolujeme, pošleme Vám platbu na účet nebo ve formě kreditu. Pokud se rozhodnete pro kredit v obchodě dekids, připíšeme Vám 15% navíc. Budeme rádi pokud nám pošlete i oblečení, které jste u nás zakoupili, ale už není vhodné k prodeji. Oblečení rádi zrecyklujeme a jako odměnu vám pošleme 5% slevu na další nákup.
Jestliže oblečení bude jevit známky poškození, opotřebení, o kterých jsme nebyli obeznámeni, stanovíme novou kupní cenu nebo oblečení zašleme zpět. (viz. naše výkupní podmínky). 
 
 
Děkujeme, že prodlužujete životní cyklus oblečení Vašich dětí.
Těšíme se moc na Vaše fotky a na budoucí spolupráci.
 
- Evi and the boys -