O nás

 

Ahoj, ráda Vás poznávám. Moje jméno je Evi. Nejraději na světě cestuji, poznávám nové lidi, sportuji a mým velkým koníčkem je móda. Jsem taky máma dvou báječných kluků Teodora a Matea.

Dříve jsem se často nechala strhnout nákupním šílenstvím a nakupovala ve velkých řetězcích. Ale u svých dětí jsem se rozhodla, že bych to chtěla jinak a lépe. Začala jsem tedy objevovat svět minimalistické udržitelné módy. Našla jsem mnoho krásných malých zahraničních značek, u kterých však byl občas problém s posláním do České republiky. A tehdy jsem si uvědomila, že chci vytvořit místo, které bude child friendly, sustainable and ethical-. Všechny značky, které na DeKids najdete, tohle všechno splňují a navíc mají svůj příběh a kouzlo.  

Je pro mě důležité, že všichni zkusíme žít trochu více udržitelněji. Vím, že to občas není jednoduché, ale věřím, že každý z nás to může aspoň zkusit. A proto zde najdete také sekci Preloved - pečlivě vybrané kousky z druhé ruky.  

Rádi bychom s DeKids prodloužili životní cyklus oblečení Vašich dětí. Věřte, že méně je někdy více. Těším se na naši společnou cestu. 

 

 - Evi and the boys -